Сільський голова - Кузьменко Сергій Васильович

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Кузьменко Сергій Васильович, народився 26 травня 1989 року в селі Княжичі, Ямпільського району, Сумської області. З 1995 року по 2006 рік навчався в Княжицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Після закінчення школи вступив, на навчання до Глухівського Національного педагогічного університету іменні Олександра Довженка. 2011 року закінчив, вищевказаний навчальний заклад, отримав диплом спеціаліста за спеціальністю інженер-педагог.

З 2011 по 2012 рік проходив строкову службу в військах Державної Спеціальної Служби Транспорту.

2012 року вступив до Глухівського Національного педагогічного університету іменні Олександра Довженка, та закінчив його і здобув  диплом магістра за спеціальністю (інженер-педагог дослідник).

10 листопада 2015 року був обраний на посаду Княжицького сільського голови.

ЗВІТ

сільського голови Княжицької сільської ради Ямпільського району Сумської області за 2017 рік